ЦСКА отиде, видя и победи в Пазарджик

15 Мар 2019

ЦСКА спечели второто място в редовния сезон. Армейците обещаха да се хвърлят за победа срещу Хебър в Пазарджик и не разочароваха верните си фенове. Тимът на Сашо Попов стана единственият в България, който може да се поздрави с два успеха над тигрите този сезон. Червените постигнаха това, след като ликуваха с 3:1 гейма в зала „Васил Левски". Успех, който донесе на тима втората позиция преди плейофите и ще го изпрати срещу Пирин Разлог на четвъртфиналите, които стартират следващата седмица.
ЦСКА спечели битката при мрежата, където нашите записаха 15 срещу 9 блокади. Освен това тимът игра много солидно в защита, като се възползва и от множеството грешки на домакините от начален удар. Страхотни изяви за успеха записа Венци Георгиев. Диагоналът трябваше да решава тежки ситуации, но се справи отлично и завърши с 24 точки. Много добре се включи и Ивайло Стефанов. Капитанът влезе в третия гейм на мястото на Симеон Александров, но с опита и стабилното посрещане помогна на ЦСКА да изкове победа с 27:25 в него. Именно този резултат донесе второто място на червените. Тимът обаче не се задоволи само с точката, като се хвърли за крайния успех и заслужено го постигна след 25:22 и в четвъртата част.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest