ЦСКА се хвърля за второто място в Пазарджик

15 Мар 2019

Волейболистите на ЦСКА ще се хвърлят за победа, а не просто за поражение с 2:3 гейма в днешната визита на Хебър. Момчетата на Сашо Попов излизат от 18:30 часа срещу лидера в първенството в зала „Васил Левски" в Пазарджик. Двубоят за армейците е от изключително значение, тъй като може да им осигури втората позиция пред старта на плейофите. ЦСКА е на точка зад Нефтохимик, докато Хебър със сигурност ще завърши първи. До този развой се стигна, след като армейците допуснаха някои колебливи игри в последния месец и половина и не успяха да удържат върха.
Все пак червените имат реален шанс да си върнат второто място, което ще им донесе домакинско предимство в евентуален полуфинал именно срещу Нефтохимик. Преди това да се случи разбира се, първо ЦСКА трябва да се върне на втората позиция, след което да отстрани и Пирин Разлог, който ще завърши седми.
И макар на армейците да им е достатъчно да загубят с 2:3 гейма, за да финишират в подножието на върха, те ще се хвърлят за успех днес. Тимът на Сашо Попов не прави сметки и няма намерение да търси само точка в Пазарджик. Напротив, ЦСКА ще излезе за победа, както го прави във всеки мач.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest