Грешки спряха ЦСКА в дербито

07 Фев 2019

ЦСКА допусна трето поражение този сезон. Волейболистите ни не съумяха да използват предимствата си на блокада и след доста грешки, които допуснаха в собственото поле, в крайна сметка отстъпиха във вечното дерби на Левски с 1:3 гейма. Двубоят в „Универсиада" се разви на приливи и отливи, като двата отбора редуваха добри изяви със спадове. За съжаление, необяснимо защо, повечето негативни моменти дойдоха в половината на армейците. Това бе така най-вече в третия и четвъртия гейм, когато нашите повеждаха в началото, но не съумяха да доведат нещата до позитивен край. В четвъртата част ЦСКА поведе с 20:15 и вече виждаше, как мачът отива в тайбрек. Последваха обаче серия от грешки в атака, а юношата на клуба Смилен Мляков се разигра за Левски и в крайна сметка донесе победата на сините.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest